Zingat - Çok Bilgili Emlak Uygulaması

Yaşam Tarzı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 79.7 MB
  • Version 1.9.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Zingat.com
Mobil cihazınız dilediğiniz evi sizlere buluyor.

İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza Zingat uygulamasını ücret ödemeden indirin ve emlak ile ilgili tüm bilgilere kolaylıkla ulaşın. Yıllardır almayı planladığınız evi, arsayı, ya da yatırım amaçlı kullanabileceğiniz emlaksal işlerinizi Zingat uygulaması üzerinden bulabilirsiniz. Uygulamamız Zingat.com tarafından geliştirilerek sizlerin beğenisine sunulmuştur. 

Uygulama içerisinde yer alan 'Evimin Değeri' seçeneği ile evinizin değerini hesaplayabilir ona göre yeni atılımlar yapabilirsiniz. YaşamSkor seçeneği ise en fazla zaman geçirdiğiniz mekanları belirli kriterlere göre analiz edip yaşam kalitenizi hesaplar ve size bu değeri artıracak yeni proje önerilerinde bulunur.

Akıllı Harita?da gezindikçe seçtiğiniz ilçe, mahalle, hatta sokaklardaki en güncel emlak fiyatlarını kolayca görebilirsiniz. Daha fazla bilgi için ekranın hemen altındaki 'Yakın Çevre' seçeneği ile haritada aradığınız bilgileri zenginleştirebilir ve daha donanımlı bir uygulama elde edebilirsiniz. Akıllı Harita, tek bir parmak hareketiyle seçtiğiniz bölgedeki tüm ilanları listeleme fırsatını size sunar. Sizde emlak konusundaki işlerinizi hızlıca halledebilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Zingat - Çok Bilgili Emlak Uygulaması indir
DİĞER SÜRÜMLER